Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Leszek Kielak - 23-02-2005 19:42
Myślę, że wraca czas starej dobrej szkoły rzemieślniczej, takiej, że mechanik robi w pierwszej jakości i nie zostawi mnie na lodzie z nietypową czy trudniejszą awarią. Przy tym mogę pomarudzić podczas naprawy;). Świadome korzystanie z serwisówek połączone z doświadczeniem, znajomością trików warsztatowych, dokładnością, porządne narzędzia i chemia warsztatowa - to znalazłem u Michała. /pod opieka były: EN500 i CB750, będą następna: CB750 i ??/
lesor
Piotr Oblicki - 23-02-2005 18:53
U Michała lubię to, że moja SVka 650 nie tylko zawsze była naprawiona szybciej niż sie spodziewałem, ale przy okazji zawsze przejrzał dodatkowo od siebie to, nasmarował tamto, do tego można awaryjnie ścigać go w \"nocy o północy\" i nigdy nie odmówil mi pomocy, polecam jak najbardziej każdemu :)
Mariusz Łowicki - 23-02-2005 17:11
Mój Fazer 600 pozostaje pod opieką Michala i wiem, że wszystko jest z nim w najlepszym porządku. Serwis sprawdzony przez Bonda, polecam gorąco!

Lovtza