Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Łukasz - 27-03-2009 10:20
Przed rozpoczęciem sezonu postanowiłem "oddać" mojego Nighthawka 650sc w "dobre ręce". Z moto miałem już wczesniej problem - elektryka (słaba moc, nierówna praca itp). Michała znalazłem w sieci i "zaryzykowałem" (ryzyko w sumie okazało się znikome). Elektryka została "zreanimowana", Michał powymieniał olej i posprawdzał to co trzeba, załatwił nowe oponki w dobrej cenie ... większe koszty konsultując telefonicznie. Motor odebrałem po ok.1,5tygodnia. Chodzi pięknie, wreszcie ma moc a ja mam wrażenie, że zapłąciłem za to co trzeba było zrobić = nikt mnie nie naciągał na dodatkowe koszty (co się już mi zdarzało w innych serwisach). Dzięki Michał!
Krasnodębski Tomasz - 13-10-2008 00:12
Po półtora roku użerani się z Husqvarną TE450 trafiłem do Michała.Gość nie dość że się zna to ma serce do motocykli.Problemem mojej haski było to że paliła kiedy chciała,zazwyczaj niechciała.Michał wyregulował zawory,gaznik problem zniknoł.Prz okazji zrobił przegląd wymienił olej,łożysko koła,wyregulował zawieszenie według własnego doświadczenia,działa super.Polecam usługi Michała warto mu zaufać,ja już to wiem.
Marcin Bońkowski - 11-10-2008 17:45
Powierzyłem w ręce Michała mojego KLV 1000 już dwa razy (zamierzam oczywiście dalej kontynuować ,,współpracę") - wykonany był dwukrotnie mały przegląd. Z wykonanych usług jestem w pełni usatysfakcjonowany (pełen profesjonalizm), bardzo miła atmosfera panująca w zakładzie oraz przystępne ceny. Także POLECAM
Piotr Walendziuk - 27-09-2008 18:03
Ja u Michała zakupiłem nowy skuter Kymco Agility 50. Jestem po pierwszym przeglądzie po 500 km i ściągnięciu blokad.Z jego usług jak i panującego u niego klimatu jestem bardzo zadowolony. Nie naciąga, nie robi nic na siłę jeżeli nie jest to konieczne w danej chwili, doradzi, pogada. Jak najbardziej polecam !!! Dzięki.
Irek Otulski - 16-09-2008 15:05
Jestem zadowolony z "dużego" przeglądu i napraw u Michała. Skrócona lista: wymiana dwóch płytek zaworowych, uszczelniaczy teleskopów, filtra powietrza, reanimacja hamulców i siłownika sprzęgła. Mój Triumph Adventurer z '96 roku jeździ jak nowy. Wcześniej serwisowałem go za granicą i trochę się obawiałem, czy w Polsce będę miał komu powierzyć nietypowy motocykl, na szczęście jest Michał i nie ma problemu.