Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Andrzej Cichy - 14-03-2007 09:25
Skladam ta droga podziekowania nieocenionemu Michalowi za to co wykonal przy miej \"cegle\". A robil: naprawa skrzyni, wymiana sprzegla, wymiana zimeringow pompy wodno-olejowej, regulacja zaworow, wymiana uszczelniaczy przedniego zawieszenia. Ogolnie narobil sie sporo tym bardziej, ze zlecilem rowniez wymine takiego jednego elementu, ktory okazl sie byc zupelnie dobry. Ogolnie atmosfera obslugi rzeklbym przyjacielska. Daje sie zauwazyc duzy profesjonalizm wykonywanych uslug i co chyba najwazniejsze uczciwosc w wycenie i ustalaniu zakresu prac. Oczywiscie teraz Bemka chodzi jak nowa, ladnie sie wkreca na obroty i daje duzo frajdy z jazdy.
Tomek Pukała - 09-01-2007 09:04
U Michała robiłem duży przeglšd mojego GSX600f \'95 - wszystko sprawnie, szybko i pewnie. Wymienił mi olej + filtry, olej w lagach, płyn hamulcowy, oponę z tyłu oraz naprawił zerowanie licznika dziennego i usprawnił sprzęgło - chodzi duuużo lżej. Michał doradził czego jeszcze nie wymieniać bo jest dobre. Moto chodzi lepiej. Wszystkim polecam serwis u Michała i myślę, że kolejne przeglšdy tez u niego zrobię. Pozdrawiam.
Kamil Żegota - 14-08-2006 20:14
Oddałem na duży przegląd swojego GSF600N. Jestem bardzo zadowolony. Żadnych wymian na siłe, fachowa porada i dobra atmosfera. Dzięki.
Bogdan Tomaszewski - 13-07-2006 11:06
Michał wykonał w moim GSX 600 F duży przegląd, wymienił uszczelniacze w lagach i łożysko główki ramy. Muszę przyznać, że motorek ożył, lepiej się zbiera a do tego jak by mniej palił. Nie było tanio ale warto. Myślę, że dalej będę serwisował moto tutaj, polecam.
Jarek Zwierz - 22-05-2006 10:55
To już kolejny motocykl (VN750), który serwisuję u Michała. Według mnie jest super. Wszystko jest konsultowane telefonicznie, naprawy są wykonywane w ramach uzgodnionych terminów, a te nie są zbyt długie. Warto się przejechać te parę kilometrów do Nowego Dworu. Lodzio - miodzio.