Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Zolnierz- zielona CB 500 - 11-05-2006 15:35
Byłem z wymianą uszczelniaczy. Teraz jeżdżę zupełnie nowym motocyklem. Zawieszenie pracuje idealnie. Michał zna się na rzeczy i to jest fakt. Pragnę również zauważyć, że wymiana uszczelniaczy u Michała jest rozumiana trochę inaczej niż widzą to inni mechanicy z którymi miałem okazję się spotkać. Oprócz zamówionej usługi dokręcili mi łożysko główki ramy sami z siebie... że nie wspomnę o umyciu motocykla. Naprawdę pierwsza klasa. Jak serwisować, to tylko tutaj. Tak trzymaj!
Robert Pawelec - 18-04-2006 22:18
Czekałem z wpisaniem swojej skromnej refleksji do momentu przetestowania KTM\'a 625 SXC. Przejechałem ponad 500 km w terenie i to nie jest placebo-praktycznie nic nie poprawiałem po Michale-poprostu wsiadłem i od tej pory nic nie jest takie jak bło. Motocykl w całym zakresie obrotów wyrywa z butów, już się boję jak założę koła supermoto : ). Miałem już z 7-dem motocykli i różni ludzie mi w nich grzebali- Michał jest nr 1 na tej liście. Duży przegląd + uszczelnienie pokrywy zaworów i wymiana łożyska kiwaka. Wszystko zestroił i jestem ponownie zakochany w moim pierdzidle. Szkoda tylko, że chyba z pewnych względów będę musiał sprzedać moto....jeżeli uda się nie sprzedawać to następny serwis - Michał Demczuk NDMazowiecki
Pozdrawiam i polecam
Robert
Wilson - Grupa Lublin - 23-01-2006 15:15
Niedawno przy zakupie VFR800FI pomógł mi właśnie Michał. Polecali mi go chyba wszyscy grupowicze jakich się pytałem i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Od razu po zakupie VFR-ka pojechała do Michała i została na dużym przeglądzie. Teraz wiem, że mogę spokojnie zaczynać sezon na nowym motocyklu, bez obaw, że coś \"wyskoczy\", a Michał chyba zostanie moim osobistym mechanikiem od tego mtocykla. Mimo, że z Lublina mam kawałek do niego, to myślę, że jednak warto zostawiać maszynę w pewnych rękach. Obsługa na prawdę na poziomie, polecam!
Krzysztof Kołaczkowski - 16-01-2006 23:45
Serwisuje u Michała już trzeci motocykl i jestem coraz bardziej zadowolony. Nie chodzi tylko o dokładność i solidność, na której się nigdy nie zawiodłem, ale też ogólne podejście do klienta i tzw. elastyczność; ciekawskiemu - cierpliwie wytłumaczy, ambitnemu, co chce sam - udzieli w razie czego konsultacji telefonicznej, zarobionemu - zabierze, naprawi i odwiezie maszynę pod dom. Chcesz wiedzieć - dowiesz się, nie masz czasu - nie musisz, ale będzie dobrze zrobione. Oferta dla każdego - bardzo się cieszę, że Michał rozszerza obszar swoich usług z maszyn japońskich również na niemieckie. Powierzam mu sprzęt bez żadnego wahania.
xlbartek - 24-11-2005 14:13
Powinienem dostac kopa za to ze serwisuje u Michala motocykl od roku i jeszcze mu tu nic nie wpisalem ;)... hmm... ale co ja moge napisac czego wczesniej ktos nie napisal, chyba nic. Serwisowanie u Michala to czysta przyjemnosc bez obawy o motocykl. Wlasnie oddalem Michalowi moja kochana XL\'e na remont kapitalny :) i zrobilem to bez obawy o jego stan po remoncie. To naprawde duzo jesli wezmie sie pod uwage to ze nie raz nadzialem sie na \"mechanikow\" z innych warsztatow.
Michal masz to przeczytac i dac mi rabat ;))))))