Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Jakub Brdulak - 04-03-2005 13:25
U mnie Michał wymieniał zestaw napędowy w mojej XJ600. Niby nic skompliowanego, ale ja bym tego nie zrobił. Michał nie dość, że wszystko sprawnie zrobił to jeszcze przy okazji umył wahacz i ze spokojem odpowiadał na moje laickie pytania. Polecam.
Andrzej Kwiatkowski - Kwiatek - 04-03-2005 09:44
Witam. U Michala robiłem wymiane zestawu napędowego w mojej XJ-ci... Dodatkowo okazało się że padło łożysko, przy czym też Michał pomógł. Wszystko zrobione porządnie, wyczyszczone, nasmarowane. Czytając o przygodach z serwisami... moge być pewien że tutaj tych przygód mieć nie będziecie.
Łukasz Wójcik - 01-03-2005 09:23
Jesienią kupiłem XJ 600. Szukałem jakiegoś porządnego serwisu. Dostałem telefon do Michała i się umówiłem. Motocykl został zabrany spod domu. Przegląd został szybciutko zrobiony, a na wszystkie moje (laika) pytania dostałem wyczerpujące odpowiedzi. Po odebraniu motocykla nie jeździłem dużo, bo przyszła zima, ale mogę jedno powiedzieć: oddałem osiołka, a dostałem pełnokrwistego ogiera.
doktorski - 24-02-2005 18:31
Ja u Michała wymieniałem sprzęgło w PanEuropeanie. To byl sezon 2003. W sezonie 2004 spotkałem Michała na jakiejś imprezie. Zapytał: \"jak tam sprzęgło?\". W pierwszej chwili nie wiedziałem czy mówi do mnie. Szczerze mówiąc nie pamiętałem, że coś takiego robiłem.... Michał pamiętał. Poza tym na bieżąco zaopatruje się u Michała w olej i filtry do EXC525. Lepszej obsługi nigdzie nie znalazłem. Przy okazji, po drodze - nieważne - Michał dostarcza mi te towary do domu lub do pracy. Jednym słowem: polecam.
Wojciech Matczuk - 24-02-2005 18:00
Wyjezdzajac za granice powierzylem Michalowi kompletny remont swojego GSa. Wygladal jak kupa zlomu. Odbierajac nie poznalem motocykla. Wygladal poprostu SLICZNIE i tak tez jedzi. Prosto z warsztatu wlasnie na nim pojechalem w dluga trase - ponad 2500km z lekka dusza na ramieniu - i niepotrzebnie. Moto jedzi swietnie a stylistyka i jakosc wykonczenia przykuwa wzrok przechodniow.