Referencje

Jeśli korzystałeś z usług mojego warsztatu możesz umieścić na tej stronie swój komentarz.

Bardzo proszę o wpisywanie w miarę dokładnie, o jaką naprawę chodzi i jaki model motocykla. Proszę też o podpisywanie wypowiedzi imieniem i nazwiskiem bądź unikalnym nickiem.

Enigmatyczne wpisy osób, które nigdy nie odwiedziły mojego warsztatu będą usuwane.

Nie zamierzam cenzurować komentarzy, jednak chciałbym uniknąć niepotrzebnych i nic niewnoszących wpisów.

W razie wątpliwości zastrzegam sobie prawo do kontaktu i ewentualnie uzupełnienia danych.

Treść wpisu nie będzie korygowana bez zgody autora.

Goście strony nie mogą kasować ani poprawiać wpisów, kiedy popełnisz błąd, proszę o kontakt.


Asterix i Helena - 24-02-2005 15:57
Przeglad naszej WR to niby drobiazg, ale mozna zrobić coś dobrze i lepiej :) Nie jesteśmy może bardzo obiektywni, bo nie od roku, czy dwóch znamy Michała, ale z 2 strony tylko dzięki temu możemy powiedzieć, że od zawsze jest solidnym fachowcem godnym polecenia!
Maciek Frankowski - "pionowy" - 24-02-2005 14:14
Jeśli przyszły kliencie Michała masz wątpliwości,gdzie serwisować moto to je rozwiewam w 5sek. Po pierwsze DARMOWY TRANSPORT z do i do domu,po drugie b.rzetelna ocena stanu tech.moto,żadnych ściem czy wciskania kitu itp. Widać,że facet podchodzi do tematu z sercem,a nie na zasadzie kolejne moto,na którym można przytulić kasę.Oprócz serwisu i wymiany płynów Michał zobowiązał się do kupna akumulatora,dorobienia kluczyków.Niby drobiazg,ale nie musiałem sam za tym biegać.Mówiąc krótko full serwis w dodatku robiony z duszą.Na koniec-moto przyjechało na lawecie WYPOLEROWANE,o czym nie było mowy:).Uzasadnienie Michała-chopper musi błyszczeć! Słabo???? P.S. Są ludzie,których się widzi pierwszy raz,a od razu ma się do nich zaufanie,że nie wywalą itp. Taki moim zdaniem jest Michał,co potwierdziło się po odbiorze moto. Kawasaki EN 500
Grzegorz Rogala - 24-02-2005 09:50
U Michała serwisowałem Kawasaki ZR7 przed wyjazdem w daleka podróż, sprawdził chyba więcej niż wszystko. W motocykl wstąpił nowy duch. Zdecydowanie najlepszy mechanik jaki kiedykolwiek dotykał mój motocykl. Poprawił niedoróbki po "autoryzowanym" serwisie i wyregulował wszystko znacznie lepiej udzielając przy tym wielu cennych porad :) . Zdecydowanie polecam serwisowanie sprzetów u Michała.
Michał Czarniak - 24-02-2005 09:17
Michał naprawiał mi Freewinda
i zwrócił uwagę na drobiazgi, których nie zauważałem podczas
codziennej eksploatacji motocykla.
Zonzi - 24-02-2005 00:02
Michał robił moją WR250f i Fazera 600. Dobra solidna robota za adekwatna kase. Kawalek od Warszawy ale warto sie przejechac. Jeden z nielicznych zaufanych serwisow.